top of page

Fatura ve Personel Kart Basımı

Personel Yaka Kartları birçok kurumsal şirketin ihtiyacı olan kullanışlı kartlardır. 

Personel Yaka Kartları plastiktir ve üzerine personelin şirket kimlik bilgileri yer alır. Personellerin yakalarında taşıdıkları Personel Yaka Kartları üzerinde; personel ismi, ünvanı, şirket ismi ve logosu gibi bilgiler yer alabilir. 

Üzerine ofset baskı yaparak plastik kart, akıllı kart, özel ebat plastik kart, özel kesim plastik kart tasarlayarak baskısını yapıp sizlere sunuyoruz. Mifare Kart ve Proximity kartlarda yüksek adetli ve uygun fiyatlı personel kartı baskısı yapıyoruz.

Personel Yaka Kimlik Kartı üretimi tarafımızca tamamen ithal plastik malzemeler ile yapılmaktadır. 54mm X 86mm ebatlarında tamamen plastikten üretilen persoınel yaka kartları kredi kartı özelliklerinde ve kalitesindedir. 

Personel Yaka Kartı Baskı konsunda uzman ve deneyimli ekibimizle hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Organizasyon ve sergilerinizde katılımcılarınıza en hızlı ve en kaliteli şekilde kartlarını verebilirsiniz.

Park Metropol Bilgisayar bünyesinde basımı gerçekleştirilen fatura kartları ile fatura işlemleriniz daha hızlı şekilde gerçekleştirilir. İlgili personele vereceğiniz fatura kartları ile olası fatura bilgisi hatalarının önüne geçilmiş olur. Fatura kartınız işletmenize özel ve işletmenizin logosu ile kart baskı işlemi yapılmış olacağından prestijinizi artırmaya yardımcı olur.

 

Kredi kartı büyüklüğünde olan bu kartlar oldukça dayanıklıdır. Kartların basımı çok pratiktir. Fatura kartlarını işletmenize özel logo ve tasarımla en kısa sürede size sunmaktayız.

 

Fatura kartı örnekleri, fatura kartı fiyatı ve benzeri tüm sorularınızla ilgili detaylı bilgi almak için lütfen 0553 337 90 98 nolu telefonumuzu arayın.

bottom of page